Reklamy

Chceš ohodnotit blog? TU

Máš zájem o rozhovor? ZAPIŠ SE

Diary

Život sám

1. ledna 2014 v 23:32 | Sakay
Pojala jsem "Insipraci" jako něco, z čeho žiju, dýchám, co mi do života dává chuť... inspirace žít.
Jako další miliony mladých lidí často přemýšlím. A vymýšlím...všechno, co vás napadne. Mám neskutečnou radost, obrovský nával pocitu štěstí, když objevím něco nového. Nebo něco, do čeho mám najednou hroznou chuť po hlavě skočit.

Sním. Sním každý den a hrozně ráda. Miluju svoje sny. Miluju je a hodně z nich jsem se rozhodla také uskutečnit, přestože se mohou zdát nesplnitelné. Třeba napsat best-seller, dostat se do G knihy rekordů, zamilovat se do kluka, který pro mne bude princem (o tom se mi zdá často:3). Žít život jako pohádku. A víte co? To není nemožné. Vůbec nic z toho není nemožné. Naopak, s pořádou dávkou víry ve své sny je to prakticky už splněno :)
To je, jak já chápu inspiraci. Inpiraci žít. Dlouho jsem nad tímto tématem přemýšlela a ne a ne to napsat. Přitom je to tak jednoduché - sny jsou mojí inspirací, sny a má fantazie. Věci, které mi nikdo nevezme a které jsou jenom mé. A netýká se to jen mě, pár lidí.. Je to ve všech, v každém človíčku na planetě. Každý žije pro něco jiného, každý sní o něčem jiném.
Jestli to moc idealizuju, tak se omlouvám, ale takhle já přemýšlím, takhle funguju :)

This means war

12. května 2013 v 16:35 | Disyerto Sakay
DAFUQQQQQ

Co děláte, když jste fakt brutálně naštvaný? Teď by se mi pár rad hodilo ...

Jillian Michaels

10. dubna 2013 v 21:14 | Disyerto Sakay
Doporučila mi to kámoška a musim říct, že mi ten její 1. level dává docela zabrat :D Je to pro mě výzva, snad nikdy jsem totiž nedokončila (ohledně cvičení, posilování) to, co jsem chtěla. Tohle dám!
Jinak, všem, co to ještě nezkusili a chtěli by začít cvičit, rozhodně doporučuju!!
První level najdete ZDE

Tumblr_ml0woyejog1s9br1yo1_500_large

TATTOO NAMES

30. března 2013 v 10:41 | Disyerto Sakay
Výstřednost v tetování... Včera jsem byla na výstavě TATTOO NAMES (F. Ortmanna).

František Ortmann, fotograf celé výstavy, byl vyprovokován jakýmsi článkem, že potetování lidé jsou nenormální, pitomci, podřadná vrstva společnosti apod. A tak se rozhodl toto tvrzení vyvrátit a sešel se asi se stovkou potetovaných lidí. Od pasu nahoru je vyfotil, aby tetování šlo hezky vidět a mimo to jim ještě položil otázky: Jak se jmenují, kde pracují, kdy se rozhodly pro tetování, jaký pro ně má význam, jestli s ním mají problémy ve společnosti/práci apod.
Vybral lidi od hledačů pokladů po vysokoškolské učitele, lékaře. Prostě průřez všemi možnými zaměstnáními.
Pokud jste to ještě neviděli, rozhodně si tuto výstavu nenechte ujít! Portréty těch lidí jsou hrozně krásný a ten "rozhovor" s nimi velmi zajímavý :)


Jaro

5. března 2013 v 9:15 | Kamuš
Proč "jaro"?
Slyšela jsem, že na jaře je vždy největší počet lidí s depresemi. Já jsem přesně opačný případ :) Konečně po té dlouhé zimě příchází teplo! Už žádné kozačky, kabáty, šály a čepice. Teď jsou na řadě lehké bundy a kecky, oujé :D U nás je v posledních dnech už kolem 10° a svítí sluníčko, tak doufám, že už nebude žádná sněhová přeháňka :P

Dnes jedeme na chatu, tak vezmu foťák a ke konci týdne přidám pořádný jarní článek!

5507168882_9262275cc7_z_large

Nejlepší z nejlepších

14. ledna 2013 v 18:10 | Disyerto Sakay
Zdravím.
Tyhle kecy nikoho nikdy nezajímaly a ani nikdy nebudou, ale přesto to sem napíšu :'D Zítra mě čekají 2 písemky a pak až jedna v pátek - hurá! V neděli totiž jede naše třída na týden na lyžák. Neříkám, že se zrovna nějak extra těšim, ale tak špatný to taky neni.

Poslední dobou piju v jednom kuse čaj (černý, zelený, rýžový a spec. jahoďák od kámošky) a ve většině případů z termosky. V batavii jsem ale viděla naprosto DOKONALOU konvici! Se vším všudy stála asi 7 stovek, takže si na ni začínám šetřit. Až si ji koupim, tak sem hodim fotku ;D

Musim se ještě dnes doučit slovíčka na ájinu, tak snad mi štěstí bude přát a půjde mi to do tý hlavy. Chtěla jsem ještě dočíst knížku To by mohl být film, ale to už asi opravdu nestíhám.

Proč Nejlepší z nejlepších? Poslechněte si je!

Chatroulette

5. ledna 2013 v 13:17 | Barnie
Včera jsem spala u kámošky a (nekecám) celý odpoledne i večer jsme strávili na Chatroulette. Cca 11 hodin. Spát jsme šli až nějak v půl 4 lol
Ale musim říct, že to byla nehorázná prdel! Měli jsme u sebe čočky a podobný takovýhle bonbonky, tak jsme si z nich udělaly "zuby". A musim říct, že pokud se nám ty lidi nesmáli, tak se nás lekli a rychle to vypnuli :'D
více c.č.

Řekněme 5 věcí

1. ledna 2013 v 15:16 | Barnie
Abych řekla pravdu, už jsem o tom kdysi přemýšlela (asi jako každý). A abych se tu dlouho nevykecávala, omezila jsem to na 5 věcí.
Nejspíš to nebude zrovna "krabička první pomoci", ale prostě mě napadlo jako první tohle:
 1. Nejlepší kamarád - jo, Bro, seš k tomu předurčený. Nedokážu si představit, že bych tam měla být sama. Asi bych se brzo zbláznila. Nejen že by mi tedy dělal společnost, ale taky by mohl jít na lov ryb, pro dříví... že :D
 2. Nůž - nemyslím zrovna malý, kuchyňský na okurky. Pořádnou kudlu, aby mě nemohli obtěžovat lidojedi a další havěť :D
 3. Stan - o něco skladnější než maringotka a něco užitečnější než spacák.
 4. Dezinfekce - sanitku si tam volat opravdu nebudu, dezinfekce postačí
 5. Igelitové pytlíky - if u know what i mean... Na vodu, samozřejmě. Znáte všichni ten trik s obyčejným igeliťákem a kamínkem, ne?
To je tak vše. Vzali byste si něco podobného? :D

Zdravíčko

1. ledna 2013 v 14:46 | Barnie
Mé první zdravíčko vám všem v novém roce :O :D

Chtěla bych vám jen popřát hlavně to zdraví (protože není nic důležitějšího) ! V další řadě samozřejmě ta spokojenost a láska. Jak pravila kámoška: Ať je tento rok lepší než ten minulý!

Dále chci poděkovat všem, kteří na můj blog chodí. Je to skvělej pocit vědět, že moje články ještě někoho zajímají. Děkuju!

Jedna (špatná?) zpráva: přemýšlím o tom, že zruším affs. Místo nich zůstanou jen oblíbené blogy. Je to tak lepší, nemám díky tomu "povinnost" chodit na blogy, když se mi nechce, jen kvůli tomu, jestli tam náhodou není kontrola.

To bude asi všechno... Zatím čábrs! :)

Nejkrásnější den v roce

28. prosince 2012 v 12:46 | Barnie
Co se dělo u nás na Vánoce? Jelikož tu tento rok byla i babička s dědou, válel se ve dřezu obří kapr. Rodiče by ho sami jinak nesnědli, takže se dělá jen, když jsou tu s námi babi a děda. Krom toho jsme měli samozřejmě řízky, bramborový salát a lososa. Protože jsme se dohodli, že nebudeme vstávat od stolu, babička se najednou začala šoupat na židli pro foťák :D no nemohli jsme z ní... Pak tedy už dárečky :) Největší radost jsem měla z míče na basket a CD P!nk. Pak jsem dostala ještě 2 nádherný šátky, bezdrátovou myš a další maličkosti... Večer jsme koukali na pohádky a před půlnocí ještě zašli na Půlnoční. Sešla jsem se tam s kámoškou a daly jsme si dárky. Já jí rukavice (ale byly sešité, takže je musí nosit jen s někým:P) a ona mně sypaný jahodový čaj a zebří hrnek :D♥

Pro mě to byl úúúžasný den!

Dodatečně

25. prosince 2012 v 11:52 | Barnie
Protože jsem na to včera úplně zapomněla, chtěla bych vám všem, co navštěvujete můj blog, popřát krásné vánoční svátky, spoustu pohody bez učení a šťastný Nový rok! ♥

I'm OK

23. prosince 2012 v 0:18 | Barnie
O čem tak napsat? Zavřela jsem oči. "Otevřela mysl". To, jak jsem se cítila, bylo... nijaké. Jde to jen těžce popsat, ale zkusím to.

Barry's recipe 1

19. prosince 2012 v 13:36 | Barnie
Tohle jsem zkoušela jako první. Doporučuju (:
 • rajčata
 • paprika
 • šiška salámu (nejlépe vysočina)
 • olivový olej
 • česnek
 • pepř/pálivá paprika
- Rajčata, papriku a sálám si nakrájíte na menší kostičky, žvejknete to do mísy a přidáte olivový olej. Do směsi přistrouháte ještě česnek a promícháte. Na konec opepříte a přidáte (podle chuti) ještě jedno koření - já jsem zvolila pálivou papriku. A Salátos je na světě ♥

Enjoy!

Vypravování

9. prosince 2012 v 17:50 | Barnie
Měli jsme napsat nějaké vypravování, tak jsem zvolila takovou... no, posuďte sami :)

Věneček

6. prosince 2012 v 19:01 | Barnie
V sobotu večer jdu s kamarádkou na Věneček. Šaty už mám vybraný, boty taky, jen nevím, co s vlasy..Asi je nechám rozpuštěný a kácim na to :D Ježkovy, doufám, že nebudu muset pak tančit, protože to fakt nechcete, to ne.. Možná tak tu jejich Makarenu :D

Už mám koupeno pár dárků - pro kámošku (nebudu říkat co, možná si to právě teď čte:D), mamce a taťkovi. Mamce hedvábnej batikovanej šál a taťkovi ponožky se Simpsnem a ještě jedny se sobíky :D Doufám, že se jim to bude líbit.. (:

December

5. prosince 2012 v 22:02 | Barnie
OUJÉ
Konečně Prosinec! Hrozně to letí, před chvílí bylo září a najednou už budou Vánoce, prázdniny..Hrozně se na ně těšim :) Abych to uvedla na pravou míru, těšim se spíš na ten ranec času, kterej budu mít. Budu moct vyrazit s lidma ven, pokecat, zajít do čajky.. A potom Štědrej den - dárky, zábava, nové pohádky, půlnoční zpívání a celkově ten vánoční čas... Miluju Vánoce!:) I na ten Silvestr se těšim. Hmmm mohlo by se stát něco..převratného:D Ale o tom jindy.

A ano, jsem zase tu a ano, můžete se těšit na nové články :)♥

Stojí to za to!

18. listopadu 2012 v 22:10 | Barnie
Jak už víte z předešlého článku, dnes jsem byla v kině na Rozbřesku! A nemám k tomu jedinou výtku, ten film je naprosto báječnej! Hrooozně moc se mi to líbilo a klidně bych šla zas :D Vážně, perfektní díl ♥ Kdo na tom ještě nebyl, koukejte jít, stojí to za to:)

ha ha ha

13. listopadu 2012 v 18:14 | Barnie
Hezký téma týdne (:

Moje osobnost.. Abych byla upřímná, příjde mi nevypočitatelná. Vážně. Přes den uvažuju úplně jinak, než bych uvažovala večer. Odpoledne jsem schopná poslat některý svý kamarády do hajzlu, všechno to, co mě na nich tak štve jim vpálit do ksichtu, ale večer je to přesně naopak. Někdy mě i mrzí, že jsem na to i jen pomyslela a hned jsem na ně milá, jako nikdy. A pak se večer přehoupne v ráno a už mám zase náladu typu "vystačím si sama, vlezte mi na záda s tím falešným úsměvem". Prostě.. např. u mé hodně dobré kamarádky mi vadí, že se mnou občas zachází jak s kusem hadru. A nakonec je to všechno samozřejmě moje vina. Jedna polovina mého já jí o tom všem chce říct, promluvit si s ní o tom. A ta druhá? Ta jen mlčí, nechává to bejt. Bože! Už ani nejsme na stejné škole a pořád se dokáže naštvat, když jí neřeknu, že jsem spala u týhle kámošky, že jsem šla ven támhle a bavila se s tímhle. Vážně, příjdu si, jako bych se jí měla zpovídat nebo že na mě už v životě nepromluví. A problém? Že u mě převládá ta část mé osobnosti, která jí o tom nikdy nic neřekne. Nikdy nic nenamítne.

vlastně ani nevim, proč to všechno píšu. Nedává to smysl, jsou to jen kousky myšlenek, co mi právě letí hlavou. Není to úplné. A ani nevím, jestli to budu schopna někdy někomu říct. Myslím, úplně všechno. Ani se nevyznám sama v sobě, tak proč do toho tahat ostatní..

Jestli mám svou osobnost po psych stránce nějak shrnout, pak tomu dobře odpovídá obrázek níže

stash mix by superset

Nemóc

11. listopadu 2012 v 14:50 | Barnie
Od čtvrtka mě bolelo v krku a včera mě to dostalo pořádně.. Ležim v posteli a když nesmkrám, tak kašlu, a když ani jedno z toho tak mám horečku a bolí mě hlava :D SHIT! Nesnášim nemoce.. Nejhorší, že tenhle týden píšem důležitý písemky a já je promeškám :/ Fakt, úžasný, proč mě to muselo chytnou zrovna teď o.O

Tak tu máme listopad!

1. listopadu 2012 v 17:44 | Barnie
Oujé Vánoce se už blíží !
Jo zbývají ještě skoro 2měsíce, ale to je za chvilinku :D Už se těšim, až budu vybírat a balit dárky :) A až budeme dělat bramborovej salát, mňám ♥
Okej, tak ten Listopad..Hm, každej říká, jak moc má rád podzim (kvůli tomu barevnýmu listí apod.), ale ve skutečnosti pořád jen prší, všude je bahno a vlhko, krepatí se mi vlasy a nikdy nevíš, jestli bude odpoledne zima nebo teplo. Posouvá se čas, tudíž do školy za tmy - ze školy za tmy. Podzim je hezkej tak maximálně začátkem října, když se to listí začíná barvit a je ještě hezky na stromech plus na zemi popadaný kaštany.
Tomu já říkám hezkej podzim. A né tenhle mokrej hnusnej listopad! :D

Promiň

1. listopadu 2012 v 17:38 | Barnie
Jedno jediný slovo, který by mi stačilo jako omluva. Ale někdy mi příjde, že ho snad ani nemá ve slovníku! Je mi to jasný, všechno je moje chyba, to já jsem ta, která všechno dělá špatně, která nemá čas a všem ubližuje.. Ne, vážně, nepamatuju den, kdyby se mi za něco omluvila, řekla prostě jen "promiň, mrzí mě to". Přiznala, že udělala blbost a nehledala výmluvy. Vtipné je, že já jsem ten typ člověka, co to nechá být. Takže jsem na ni v "omluvě" nikdy nenaléhala, nikdy jsem se nenaštvala, prostě jsem to nechala být a jen řekla "jo, to je v pohodě, netrap se tím". Tak ale proč nemůže udělat alespoň pro jednou to samé? Kvůli totální prkotině se dokáže i naštvat! Tohle na ní fakt nesnáším...

Krásný probuzení

28. října 2012 v 9:36 | Barnie
Vylezu ven a tam snížék :D Ale slyšela jsem, že se má oteplit:) tak na 6°C :D Doufám, že to bude co nejdřív, páč zimu fakt nemusim...

Naše zahrada :)

Prodloužená

22. října 2012 v 19:10 | Barnie
Tuhle sobotu jsem byla s kámoškou na kámoščiný prodloužený. Na tu svou si ještě musím rok počkat :D
Bylo to skvělý! Potkala/viděla jsem tam pár starých známých, s kámoškou (i její mamkou) jsme se celkem nasmáli no :D pohoda! A taky jsem se díky ní konečně rozhoupala a vybrala jsem si boty (obr. dole)..
No, už se docela těším na věneček :))


KONCERT

15. října 2012 v 19:09 | Barnie
Shinedown.. 14. 10. .. BYL TO BOŽÍ KONCERT! Vážně! Naprosto báječný předkapely, všechno ♥ Jestli ještě přijedou (doufám:D) jdu!! Takovou show bych si nenechala ujít:))

Nesnášim, když mi někdo sní nutelu

9. října 2012 v 16:25 | Barnie
Miluju nutelu! Bohužel jí ale nikdy nebudu moct sníst celou sama!
Příklad: Mamka (nebo já) mi koupí velkou sklenici nutely. Hezky si ji syslim několik dní v pokoji a každý den si ji vychutnávám. Po nějaké době to ale chce dát si ji do lednice. Tak jdu, víš co, dám ji tam a druhej den? JE PRYČ! Copak nedokážou pochopit, že když je polovina pryč a ještě ke všemu je koupená mě, tak je prostě jenom moje?! :DDD Ne fakt, tohle mi hrozně vadí ;D Taky si vzpomínám, jak jsem ji jednou dostala za vysvědčení a zase mi ji sežrali! :D Si za chvíli budu muset koupit vlastní ledničku o.O

Nákupy

7. října 2012 v 11:32 | Barnie
Včera jsem byla v TakkoFash nakupovat:) Je to jeden z mých nejoblíbenějších obchůdků, páč si vždycky něco vyberu!
Koupila jsem si pletenou světle hnědou (až bílou) šálu a k ní pletenou čapku. Ještě jsem si vybrala krásnej kabátek (hnědá kůže, nad kolena, s velkými knoflíky a "ovčí" kůží na konci rukávů a kolem krku) a dlouhej svetr. Vážně, mám z toho velkou radost :D:P

Středa? Středa?!

3. října 2012 v 18:05 | Barnie
Čábrs!
Ani nevíte, jak moc se těšim na víkend. Za 1. budu mít čas na blog a za 2. budu moct sejít se s kámošema.. Už aby to bylo! (:

Dneska ve škole pětka z fyziky, pohodička :'D
Už když jsem slyšela zadání "Urči výslednici.." -> Poker Face :D Stává se..

Co vy, plánujete něco na víkend?


Víkend!

14. září 2012 v 23:31 | Barnie
Yeeees man!

Konečně.. tento týden jsme ve škole psali 2 testíky (jo, fajné). Ale jinak to bylo celkem utrpení :'D Díky bohu, že máme dobrou třídu a především že mám dobrou spolužačku, která mě vždycky dokáže šíleně rozesmát! Ne, vážně, kdo o sobě říká, že je zoubková víla? Kdo dokáže rozbít židli jen tím, že ji chce zvednout? Nadávat mi, že vrážim do dveří a hned na to zakopnout o lištu? Pokreslit mi ruku knoflíky, nekonečně dlouho otravovat s tím, že zapomněla na jablko, zaspat a vstávat až v půl 8, vyndat si oko a odeslat k lékaři? Jááj tohle prostě pochopí jen jeden krosič :D:D

Adapťák

3. září 2012 v 21:33 | Barnie
Nazdááár :-)

Takže rovnou k věci. Adapťák máme ve škole, úterý a středu. Předpokládám, že budeme hrát nějaký hry, seznamovat se, v plánu je prý i sport a soutěže, seznamování se s učiteli v hodinách (jako jsou "matematické hrátky" apod.). S sebou si beru jen spacák, něco na převlečení a jídlo!:'D Budeme přespávat v tělocvičně a už se i docela těšim. Zatim to vypadá, že bychmo mohli být dobrá třída. Alespoň z toho, co jsem pochytila dnes v té jedné hodině:'D Tak co, život je fájn!

Se tu teda mějté♥ Čábrs!

Nezlobte se

1. září 2012 v 23:43 | Barnie
Blog je toho plný, já vím, ale chci napsat o střední. A o tom, co mě čeká.

V pondělí nastupuju do nový školy, do prváku na gympl. Jsem ráda, že z těch 30lidí už asi 11znám a jsem i domluvená s kámoškou, že spolu budeme sedět. Jediné z čeho mám strach je to, že nebudu zvládat učení. Všechny ty testy, zkoušení... Fakt z toho nemám dobrej pocit:'D
Jsem už tak nějak smířená s tím, že přístup učitelů bude jinačí jak na základce, budu se asi i muset každý den učit, jo, vím to, ale i přesto mě to děsí.
Jenže taky vím, že v životě jdeme stále dál, stále vpřed. Jen je to někdy větší krok, větší změna.
Říká se, že střední všechny změní. No, nechci se vidět za 4 roky, jak to bude se mnou vypadat :D
 
 

Reklama