Reklamy

Chceš ohodnotit blog? TU

Máš zájem o rozhovor? ZAPIŠ SE

Rozhovor s Pufflie

12. února 2013 v 17:56 | Disyerto Sakay |  Rozhovory
Rozhovor s bloggerkou PufflieJak dlouho už bloguješ a jak ses k tomu vlastně dostal/a?
Už bloguji mnoho let a netuším, jak jsem se k tomu tenkrát dostala. Mám celkem rozsáhlou blogovou minulost. Tu si mohou všichni poslechnout v mé hlasové zpovědi, kde přesně na tuto otázku odpovídám :)


Je/byl tvůj blog zaměřen na nějaké určité téma?
Je to vlastně taková nástěnka, kde jsou přivé všechny mé koníčky a mé já. Ať už je to o mě jako o herečce, jako o gymplačce či o puberťačce, každý si snad přijde na své :) Také tam pořádám mnoho projektů a snažím se být co nejvíc originální :)


Je současný blog tvým prvním?
Není, jak už jsem řekla, měla jsem dost velkou blogovou minulost ;)


Jak vznikla tvá přezdívka, měl/a jsi ji už dřív, než jsi s blogem začal/a?
Dříve jsem měla přezdívku Verbatel (jmenuji se Veronika Batelková), později jsem si s touto přezdívkou založila blog. Pak jsem se ale přejmenovala na Verbateka, protože to znělo lépe… Bylo poznat, že jsem holka :D No, později Baty (opět podle příjmení) a nakonec vzkla díky jedné internetové hře přezdívka Pufflie :)


Děláš si veškerou grafiku (včetně laye) sám/sama?
Ano. Není to sice nějak dokonalé, ale můžu mít alespoň pocit, že to je prostě moje osobní :)


Znáš se s některými affs i osobně?
Affs nevedu. Mám však některé oblíbence, ke kterým ráda zavítám. Jedna z nich je má současná spolužačka, jedna z nich spolužačka ze základky. Také ráda zavítám na blog mého kluka a ti ostatní, to už jsou blogy, na které jsem prostě narazila a zaujaly mě :)

Co tě na blogování nejvíc baví?
Nejvíce asi to, že mám tolik možností, můžu psát o čemkoliv, vylít si srdíčko, napsat, co mě zajímá… A potom vidět tu odezvu. Je to úžasné, když vidíte, že vaše práce má nějaký smysl :)


Jak by jsi reagoval/a, kdybys zjistila, že od tebe nějaký blog kopíruje (design, články, grafiku..)?
Už se mi to stalo. Jedný holce jsem to dala fakt sežrat, protože mě to fakt rozčílilo, tak jsem jí napsala "dopis". Zablokovala mě v komentářích a dělala mrtvého brouka. No a druhá se jen inspirovala, ale opravdu hodně. Kdykoliv jsem vymyslela nový projekt, měla ho hned taky. Udělala jsem si růžovožlutý design a ona též. Pak jsem ho změnila na motiv nástěnky a ona taky. Měla i stejně uspořádané menu, vše. Když jsem jí pak napsala, že mě to trochu mrzí, tak hned odešla na jiný blog, což opravdu nebylo mým záměrem…

Co říkáš na svou návštěvnost, odpovídá i tvé aktivitě?
Je taková střídavá. Někdy hodně, někdy málo. Nejlepší by bylo, aby se ustálila. Blogu věnuju opravdu hrozně moc času a samozřejmě bych byla ráda za trošku větší návštěvnost, která odpovídá mé snaze…


Jaký vztah máš k videoodpovědím? Přijdou ti trapné, nebo by sis je sám/sama rád/a vyzkoušel/a?
Videoodpovědi nedělám, udělala jsem něco trošku originálnějšího - Hlasové zpovědi :) A co se týče videoodpovědí, tak si myslím, že někdo, kdo říká za každými pěti slovy "ééééé" nebo se přeříkává, neumí skvěle artikulovat a tak, tak musí počítat s kritikou od ostatních.


Děkuji za vyzpovídání :) S pozdravem Pufflie
- Já děkuju ;)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nakupuješ jen značkové oblečení?

Ano
Ano, ale ne vše
Ne

Komentáře

1 koralinkas koralinkas | Web | 12. února 2013 v 19:43 | Reagovat

Přesně vím, koho u kopírování Puff myslí. A ta spolužačka, že je to An?

2 graficky-kurz graficky-kurz | Web | 15. února 2013 v 9:54 | Reagovat

Ahojky. Nechtěla by jsi se zúčastnit grafického kurzu zdarma? Naučíš se dělat animace, designy, popisky do menu, videa a mnohem více! Klikni na WEB. Vše zdarma!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.