Reklamy

Chceš ohodnotit blog? TU

Máš zájem o rozhovor? ZAPIŠ SE

Rozhovor s Goldie

3. ledna 2013 v 23:03 | Barnie |  Rozhovory
Rozhovor s bloggerkou Goldie
Jak dlouho už bloguješ a jak ses k tomu vlastně dostal/a?
Blogovat jsem začala nedávno. Koncem prosince. A jak jsem se k tomu dostala? Dlouho jsem si přála mít svoje ,,něco" kam bych mohla psát o všem, co mě napadne. A až blog.cz mi to umožnil a jsem ráda, že jsem se k tomu dostala.


Je/byl tvůj blog zaměřen na nějaké určité téma?
Nejprve jsem chtěla, aby byl o módě, líčení, klucích atd. Ale postupně z toho slevuju a můj blog je a bude o všem možném a snad i nemožném


Je současný blog tvým prvním?
Ano. Teprve s blokováním začínám, tak se teprve učím, ale myslím si, že to základní už vím a umím a budu se snažit se zlepšovat a doufám, že můj blog bude mít dobrou návštěvnost.


Jak vznikla tvá přezdívka, měl/a jsi ji už dřív, než jsi s blogem začal/a?
J Dobrá otázka. Přezdívek jsem vyzkoušela několik, ale ty co jsem zkoušela byly zabrané, tak jsem zkusila něco, co není až tak obvyklé a název goldnight a z toho pak moje přezdívka Goldie vznikla úplnou náhodou. Nic jiného mě nenapadlo.


Děláš si veškerou grafiku (včetně laye) sám/sama?
Grafiku zatím nedělám. V tom jsem úplný začátečník. Vzhled používám z přednastavených. A jestli do budoucna začnu dělat grafiku, to je zatím ve hvězdách :)


Znáš se s některými affs i osobně?
Ne,neznám.


Co tě na blogování nejvíc baví?
To, že můžu psát o čem chci. To že tam můžu vyjádřit svoje názory a pocity. A hlavně mě taky baví čtení článků z ostatních blogů.


Jak by jsi reagoval/a, kdybys zjistila, že od tebe nějaký blog kopíruje (design, články, grafiku..)?
Jo,tak to netuším. Asi by mě to naštvalo a určitě bych to blogerovi napsala, že nemá kopírovat a nebo pouze s dovolením. Ale budu doufat, že to nepřijde.


Co říkáš na svou návštěvnost, odpovídá i tvé aktivitě?
Vzhledem k tomu, že začínám, tak na nějakou tu návštěvnost si musím ještě chvíli počkat. Teď mě ale potěší i třeba 2 lidi za den. Pro začátek to beru jako úspěch


Jaký vztah máš k videoodpovědím? Přijdou ti trapné, nebo by sis je sám/sama rád/a vyzkoušel/a?
Videoodpovědi jsou zajímavé. Je to určitě dobré pro ty, co se jim nechce pořád jen číst. Trapné nejsou. Alespoň pro mě ne. I já se na ně ráda podívám, ale zkoušet je sama asi nebudu


Děkuju za odpovědi ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nakupuješ jen značkové oblečení?

Ano
Ano, ale ne vše
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.